Dekorace domů a bytů v Praze na míru

Exkluzivní řešení na míru pro váš interiér. Výběr nábytku, osvětlení, záclon a dekorativních světel.

Zařizujeme a dekorujeme interiéry. Vybíráme nábytek a doplňky v jakémkoliv stylu od klasického po moderní. Navrhujeme a vyrábíme exkluzivní závěsy a přehozy. Zútulňujeme váš domov: pokládáme koberce, nakupujeme čajové sady a věšíme portréty do obývacího pokoje. Spolupracujeme s prvotřídními výrobci z Itálie, Francie, Španělska, Portugalska, Německa a Rakouska. Pokud by továrně vyrobené zboží neodpovídalo vašemu vkusu či rozměrům, necháme jej vyrobit na míru pro vás.

Vyřešíme veškeré záležitosti týkající se vybavení vašeho prostoru.
01

Pomáháme dát podobu vašim přáním a preferencím. Vyslechneme si veškerá vaše přání a navrhneme varianty nábytku, osvětlení, záclon a vzorů v odpovídajících rozměrech, stylech a barvách.

02

Vytvoříme design na míru. S vybraným nábytkem provedeme fotorealistickou vizualizaci interiéru a vymyslíme design záclon.

03

Celý interiér od jediného dodavatele. Náš balíček služeb zahrnuje získání spotřebního materiálu i instalaci nábytku, osvětlení a záclon.

04

Na každou fázi dohlížíme s návrhářem. Návrhář s vámi zůstává v kontaktu a projednává jednotlivé detaily.

Sergey Voytenko
O společnosti

Podoba vašeho domu i jeho interiéru mají značný vliv na kvalitu vašeho života. Proto je důležité přenechat realizaci obojího jednomu kompetentnímu týmu. Tím jsme právě my. Pro naše zákazníky tvoříme domov, který je v plném souladu s jejich požadavky, vkusem a životním stylem. Na počátku je nezávazná schůzka s námi a na konci místo, kde se vám bude nádherně žít – zkrátka domov v pravém slova smyslu.

Sergey Voytenko

Sergey Voytenko
Ředitel

Inna Voytenko

Inna Voytenko
Vedoucí projektu, architekt

Ekaterina Vitkova

Ekaterina Vitkova
Specialistka na nemovitosti

Marianna Kovalskaya

Marianna Kovalskaya
Návrhářka dekorů

Oksana Krynitskaya

Oksana Krynitskaya
Inženýrka designu

ISDesign Group: stavba a rekonstrukce domů a bytů v Praze

Těžištěm činnosti naší pražské společnosti je architektura a stavební práce. Obojímu se věnujeme již od roku 2009. Věříme, že k plné spokojenosti našich zákazníků, jimž nabízíme kompletní realizaci jejich projektů, ať již chtěji stavět, rekonstruovat či měnit podobu interiéru.

Zařizujeme jak projektové návrhy, tak vyřízení veškeré dokumentace a přirozeně i samotné stavební práce. Cizí nám nejsou ani luxusní rekonstrukce a úpravy interiérů. Dbáme i na ten nejposlednější detail při tvorbě domova vyhovujícího vašim představám i zvláštnostem konkrétního místa.

Naši partneři
Náš Instagram
Kontakty

Babická 2345/3, Praha 4 - Chodov, 149 00, Česká republika

+420 732 567 373
+420 724 705 135

info@isdesign.cz