Luxusní renovace nemovitostí na míru v Praze.

Modernizace i změna dekorací nemovitosti. Rekonstrukce a vnitřní úpravy.

Opravujeme byty, domy a vily v Praze, Karlových Varech a po celém Česku a dalších evropských zemích. Renovujeme byty ve starším bytovém fondu a historických budovách. Přetváříme byty v nových stavebních projektech.

Realizujeme kompletní projektové, stavební a dokončovací práce za účelem rozšíření užitné plochy a zvýšení její funkcionality. Přetváříme interiér na základě preferencí a životního stylu klienta. Při práci používáme exkluzivní materiály a špičkové technologie.


Zásady vztahů se zákazníky
Jediný generální dodavatel na klíč

Jediný generální dodavatel na klíč

Máme každého, koho potřebujete: architekty a designéry, stavební týmy a odborníky z oboru – není nutné hledat nikoho dalšího.

Naprostá shoda s designovým projektem

Opravy, stavební i dokončovací práce provádíme v přísném souladu s projektem tak, jak jej schválil zákazník.

Naprostá shoda s designovým projektem
Prvotřídní materiály

Prvotřídní materiály

Používáme designové a ekologické materiály. Spolupracujeme s italskými, francouzskými, španělskými a německými značkami.

Portfolio
Fáze oprav
Sergey Voytenko
O společnosti

Jak samotná stavba domu, tak výzdoba jeho interiéru by měly tvořit harmonický celek. Proto je obojí lepší svěřit jedinému týmu. Není třeba poohlížet se pokaždé jinde, rádi převezmeme roli hlavního dodavatele pro veškeré práce.

Projednáme s vámi veškerá očekávání a požadavky na váš domov a následně postaráme se o to, aby se stala skutečností. Vytvoříme prostor, v němž se vám bude zkrátka dobře žít.

Sergey Voytenko

Sergey Voytenko
Ředitel

Inna Voytenko

Inna Voytenko
Vedoucí projektu, architekt

Ekaterina Vitkova

Ekaterina Vitkova
Specialistka na nemovitosti

Marianna Kovalskaya

Marianna Kovalskaya
Návrhářka dekorů

Oksana Krynitskaya

Oksana Krynitskaya
Inženýrka designu

ISDesign Group: stavba a rekonstrukce domů a bytů v Praze

V oboru stavebnictví a architektury naše společnost působí již od roku 2009. Vytváříme projekty šité klientům na míru, ať již jde o stavby, rekonstrukce či řešení interiérů.

Zařizujeme kompletní realizaci projektů od fáze návrhu přes fázi jednání s úřady až po nejposlednější dokončovací práce. Ať již plánujete stavět, rekonstruovat či modernizovat, postaráme se o to, aby výsledek pokaždé dokonale odpovídal vašim individuálním přáním i lokálním specifikům.

Naši partneři
Náš Instagram
Kontakty

Babická 2345/3, Praha 4 - Chodov, 149 00, Česká republika

+420 732 567 373
+420 724 705 135

info@isdesign.cz