Projektové návrhy domů a vil v Praze na míru

Projektový design. Architektonická řešení, stavební práce, interiérový design.

Navrhujeme individuální domy a terénní i zahradní úpravy v Praze, Karlových Varech a po celém Česku a dalších evropských zemích. Bereme v úvahu preference a životní styl klientů, abychom z jejich domova vytvořili místo k odpočinku i nabytí nových sil. Víme co nabídnout mladému manželskému páru s dítětem, velké rodině nebo milovníkům zvířat.

Pomůžeme vám najít pozemek, připravíme potřebné projektové a stavební dokumenty s přihlédnutím k požadavkům a omezením české legislativy, získáme stavební povolení.

Dbáme na to, aby řešení fasády ladilo s okolním prostředím a zajišťujeme aby funkce a dispozice prostoru odpovídaly vašemu životnímu stylu.

Fáze návrhu domu
Sergey Voytenko
O společnosti

Stavba domu i řešení interiéru jsou úzce provázané činnosti a jako takové by měly být prováděny jednotným týmem. Přesně tak pracujeme u nás. Nemusíte hledat různé dodavatele, rádi se zhostíme celého projektu od A do Z. Prvotní schůzkou počínaje a tím nejdrobnějším dekorativním prvkem konče – pro naše klienty budujeme domov plně ladící s jejich přáními, potřebami a životním stylem.

Sergey Voytenko

Sergey Voytenko
Ředitel

Inna Voytenko

Inna Voytenko
Vedoucí projektu, architekt

Ekaterina Vitkova

Ekaterina Vitkova
Specialistka na nemovitosti

Marianna Kovalskaya

Marianna Kovalskaya
Návrhářka dekorů

Oksana Krynitskaya

Oksana Krynitskaya
Inženýrka designu

ISDesign Group: stavba a rekonstrukce domů a bytů v Praze

Jsme architektonická a stavební společnost se sídlem v Praze. Stavby a rekonstrukce jsou naším denním chlebem od roku 2009. Zajišťujeme vše od prvotních nákresů přes řešení inženýrských sítí až po závěrečnou kolaudaci. Nabízíme luxusní rekonstrukce a dekorační práce. Díky naší znalosti českého práva hladce komunikujeme s úřady a řešíme veškeré papírování. Pracujeme tak, aby váš domov splnil vaše očekávání i nároky kladené místními reáliemi.

Naši partneři
Náš Instagram
Kontakty

Babická 2345/3, Praha 4 - Chodov, 149 00, Česká republika

+420 732 567 373
+420 724 705 135

info@isdesign.cz