Interiérový design na míru v Praze

Příprava designových projektů pro byty i domy. Dekorace a vybavení. Výzdoba vnitřních prostor.

Vytváříme interiérový design na míru pro byty a domy v Praze a Karlových Varech. Zjišťujeme vaše potřeby a vizualizujeme vaše budoucí bydliště:

Navrhujeme nejen interiér, ale také chod domácnosti jako celku. Váš interiér nejen vizualizujeme, ale pracujeme i na jeho technické realizaci od úpravy jednotlivých svítidel až po řešení odpadu a kanalizace. V případě potřeby připojíme vaši domácnost k internetu, nakoupíme domácí chemii a nádobí, zkrátka připravíme vše k nastěhování.

Jsme důslední do posledního detailu. Zužitkujeme každý čtvereční metr, staráme se o soulad a ergonomii.

Výhody designového projektu

Navrhujeme takový prostor, jaký jste si vždy přáli.

01

Vytváříme interiérový design na míru pro byty a domy v České republice i dalších evropských zemích. Rádi s našimi klienty diskutujeme o budoucí podobě jejich domova. Zohledníme vaše přání a preference a pro vše najdeme technické i esteticky příjemné řešení.

02

Zařizujeme veškeré papírování. Vyznáme se v českých zákonech a předpisech, díky čemuž snadno získáme všechna požadovaná povolení. Proměníme váš domov v souladu s českými právními předpisy. Vypracujeme i řešení pro byt nebo dům v památkové lokalitě.

03

Promýšlíme technickou implementaci. Zvláštní pozornost věnujeme inženýrské studii. Vytváříme 3D vizualizaci na základě designové a stavební dokumentace a dalších materiálů.

04

Dohlížíme na stavbu s projektantem Projektem žijeme již ve fázi návrhu a zpracování, víme, kde leží případná úskalí a problémy. Provádíme dozor ve všech fázích výstavbyi při dokončovacích pracích.

Autorský dozor nad realizací

Každý projekt interiérového designu vyžaduje přizpůsobivý a kreativní přístup. Osobně se účastním jeho realizace, za účelem dosažení nejefektivnějších výsledků, nejvyšší kvality a maximální úspory času. author: Inna Voytenko

Portfolio

Připravujeme projekty interiérového designu

Nejedná se tu pouze o 3D obraz budoucího interiéru, zahrnuty jsou zde také o rozměrové výkresy, plány přestavby a uspořádání nábytku, náhledy stěn a desítky konstrukčních výkresů. Detailní přístup nám pomáhá vyhnout se chybám a plýtvání penězi a časem ve fázi oprav. Je lepší několikrát kreslit a plánovat, než jedinkrát bourat zeď.

Pomáhá vám pocítit povahu vašeho budoucího interiéru

Vizualizace vám umožňuje prohlédnout si veškerá designová řešení: od ergonomiky pokoje po sladění nábytku, stěn a záclon. Abyste si mohli o interiéru udělat lepší představu, ukážeme vám vzorové materiály.

Optimalizuje náklady

Designový projekt umožní vše přesně vypočítat a vyhnout se zbytečným předělávkám. Tak například zjistíme, kde budete používat elektrická zařízení, abyste se nemuseli natahovat po telefonní nabíječce když odpočíváte na své oblíbené pohovce.

Vypadá to jako návod na opravu

Podobně jako u návodu na opravu zde najdete obsaženy veškeré stavební výkresy a schválené materiály. Nebudete ale muset jednat s jednotlivými zedníky, montéry dveří, instalatéry či štukatéry. Všechny tyto práce zajistíme jako celek a ušetříme vám papírování a stavební námahu.

Fáze interiérového designu

Pokládáme za důležitou prohlédnout si jednotlivé pokoje, pochopot vaše očekávání a životní styl a přijít s co nejvhodnějším návrhem vašeho prostoru.

Sergey Voytenko
O společnosti

Stavba domu i zařízení jeho interiéru jsou procesy, které k sobě zkrátka patří. Proto je nejlepší přenechat obojí jednomu týmu a nikoliv řadě jednotlivých dodavatelů. U nás zajišťujeme kompletní realizaci projektů na míru se vším, co k tomu patří.

Sjednáme si s vámi schůzku, zjistíme, jaká jsou vaše očekávání a následně nešetříme námahou při budování domova, který s nimi bude v souladu.

Sergey Voytenko

Sergey Voytenko
Ředitel

Inna Voytenko

Inna Voytenko
Vedoucí projektu, architekt

Ekaterina Vitkova

Ekaterina Vitkova
Specialistka na nemovitosti

Marianna Kovalskaya

Marianna Kovalskaya
Návrhářka dekorů

Oksana Krynitskaya

Oksana Krynitskaya
Inženýrka designu

ISDesign Group: stavba a rekonstrukce domů a bytů v Praze

V architektuře a stavebnictví je naše společnost aktivní již od roku 2009. Díky bohatství našich teoretických a praktických zkušeností dokážeme efektivně řešit veškeré činnosti související s navrhováním, stavbou i uvedením vašeho domova do provozu.

Inženýrské a stavební práce, design interiéru, dekorace a úprava povrchů, projektová dokumentace, vyřizování veškerých povolení a mnoho dalších přidružených činností – to vše realizujeme jako jeden tým.

Připravíme pro vás individuální projekt, přizpůsobený vašim přáním i místním podmínkám.

Získejte slevu

Objednejte si projekt interiérového designu na plochu větší než 100 m² a získejte 10% slevu

Naši partneři
Náš Instagram
Kontakty

Babická 2345/3, Praha 4 - Chodov, 149 00, Česká republika

+420 732 567 373
+420 724 705 135

info@isdesign.cz